Tools


Site Haritası

Site Haritası

SOMATOM Definition Edge

“Ortalamayı kabul etmek” yerine “beklentileri aşmak” – En iyisinden azıyla yetinmeyin.

SOMATOM Definition Edge

  Gittikçe karmaşık hale gelen klinik gereklilikler ve artan hasta sayıları karşısında, sağlık kuruluşlarının kapasitelerinin üst sınırında performans göstermeleri bekleniyor. Yeni SOMATOM Definition Edge, kontrast madde etkin TAVI planlamasından hassas tedavi yanıt yönetimine, düşük dozlu tedavi kontrolünden optimize edilmiş acil bakım çalışma akışına, tüm klinik yetkinliklerde süreç verimliliğini ve hasta sonuçlarını iyileştirerek bu beklentileri karşılamanıza değil, aynı zamanda aşmanıza da yardımcı oluyor.

  Bu web sayfasında gösterilen ürünler/özellikler her ülkede piyasada bulunmamaktadır. Mevzuata bağlı nedenlerle gelecekte bulunabileceği garanti edilemez. Lütfen daha fazla bilgi için yerel Siemens organizasyonuyla iletişime geçiniz.

  1 Klinik uygulamada SAFIRE’ın kullanılmasıyla, klinik göreve, hastanın vücut ölçülerine, anatomik konuma ve klinik uygulamaya bağlı olarak BT’de hasta radyasyon dozu azaltılabilir. Belirli bir klinik uygulamada diagnostic görüntü kalitesi elde etmek için uygun dozu belirlemek üzere radyolog ve doktor ile bir konsültasyon gerçekleştirilmelidir. SAFIRE rekonstrüksiyon yazılımı kullanarak yüzde 54-60 doz azaltımı belirlemek üzere aşağıdaki test metodu kullanılmıştır. Gürültü, BT sayıları, homojenlik, düşük kontrast çözünürlüğü ve yüksek kontrast çözünürlüğü bir Gammex 438 fantomda değerlendirilmiştir. SAFIRE ile rekonstrüksiyonu gerçekeştirilen düşük doz verileri, bu teste dayalı olarak tam doz verilerine kıyasla aynı görüntü kalitesini vermiştir. Yayınlanmamış veriler.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz