Tools


Site Haritası

Site Haritası

Siemens Sağlık Akademi Eğitim Kataloğu

Sağlık sektöründe liderliği ve inovatif çözümleri ile yerel katma değer üretmeyi hedefleyen Siemens Sağlık, Türkiye’de sektörün ve sağlık profesyonellerinin gelişimini desteklemek amacı ile 2004 yılında Siemens Sağlık Akademi' yi kurmuştur.

 

Bu vizyondan hareketle; Siemens Sağlık Akademi, kurulduğu günden bu yana farklı program içerikleriyle binlerce doktora, sağlık teknisyenine, hastane yöneticilerine, akademisyen ve öğrencilere eğitim hizmeti sunmuştur.


Siemens Sağlık Akademi; sürekli gelişen teknolojileri Türkiye’ de sağlık sektörünün dinamiklerine ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde kullanarak eğitim içeriklerini güncellemektedir. Uygulamalı sınıf eğitimleri, çalıştaylar, online eğitimlerin yanı sıra kurumlara özel saha eğitimleri ile paydaşlarının ihtiyaçlarına proaktif çözümler sunmaktadır.


Uzman eğitim kadromuz ile oluşturduğumuz, günümüz sağlık sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde kapsayan çözümlerimizi içeren Siemens Sağlık Eğitim Kataloğu’nu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyar.


Siemens Sağlık Akademi Eğitim Kataloğu

Siemens Sağlık Akademi Eğitim Kataloğu
Bu bilgi yardımcı oldu mu?
Yanıtınız için teşekkür ederiz
Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

Teşekkür ederiz