Tools


Site Haritası

Site Haritası

Luminos dRF Max

Radyografi ve floroskopide ikisi-bir-arada sistemleri maksimum seviyeye taşıyın

Luminos dRF Max

   

  Artan maliyet baskısı ve floroskopi tetkik sayısının azalması sonucunda, floroskopi cihazları daha az kullanılmaya, dolayısıyla da mali açıdan sürdürülebilir olmamaya başladı.

   

  Luminos dRF Max1 dijital floroskopi ile radyoskopiyi bir arada sunan, gerçek anlamda bir dual sistem sunuyor. Bütün genel floroskopik tesisleri kapsamanın yanı sıra hasta başında radyografik tetkikler de yapabiliyor.

  Floroskopi ve radyografiyi tek bir sistemde, optimum verimlilikler kullanarak yatırımınızın daha yüksek geri dönüş alın.

   

   

  1 Luminos dRF Max her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

  2 Bu müşteri beyanı, ilgili bileşenler ve parametreler karşılaştırılabilir durumda olduğundan, hem Luminos dRF hem de Luminos dRF Max için geçerli olan faydaları ele almaktadır.

  3 Siemens müşterilerinin yaptığı açıklamalar müşterinin kendi ortamlarında aldıkları sonuçlara dayanmaktadır. "Tipik" bir hastane olmadığından ve pek çok değişken mevcut olduğundan (örn. hastane büyüklüğü, olguların karma yapısı, bilişim teknolojilerinin benimsenme seviyesi) diğer müşterilerin aynı sonuçları elde edeceğinin garantisi yoktur.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz