MAMMOMAT Revelation

Farkı görün. Fark yaratın.

MAMMOMAT Revelation
 
Bizle İletişime Geçin

Bir kadının hayatında, geleceği değiştirebilecek anlar vardır. Mamografide farkı görmek, gelecek için fark yaratabilir. Hastalarınız,hayatlarını size emanet ediyor. Yeni MAMMOMAT Revelation ile tüm detayları ortaya çıkarın.


Yüksek düzeyde diagnostik doğruluğu sayesinde gelişmiş tarama ve diagnostik sonuçlar

En yeni teknolojilerle donatılmış benzersiz 500 açılı tomosentezimizi kullanarak kararlarınızı güvenle verin.

Görünmez olanı görünür kılın
HD Breast Tomosynthesis1 ve HD Breast Biopsy2 uygulamalarında benzersiz 500 açılı teknolojimizi kullanarak, en yüksek derinlik çözünürlüğüyle1 tüm anatomik detayları açıkça görünür hale getirin.

Görüntü kalitesini standartlaştırın
Otomatik parametre ayarları ve sistem-kılavuzluğunda benzersiz sıkıştırma için akıllı algoritmalar sayesinde, her hasta için her çekimde yüksek kaliteli meme görüntüleri alın. 

Sıradan bir görüntüden fazlasını çekin
2 ve 3 boyutlu ilk sentetik tomosentez volümü vizüalizasyonu ile daha fazla kavrayış elde edin. Benzersiz Insight 3D ile gerçek anlamda 3-boyut2 duygusunu yaşayın: Bu çözüm tomo okumalarını hızlandırıyor ve mikrokalsifikasyonların tek bakışta analizini kolaylaştırıyor.3 

Kesin yoğunluk değerlendirmelerinden yararlanın
Meme yoğunluğunun görsel klasifikasyonu zor olabilir. Insight Breast Density2 sayesinde şunlardan emin olabilirsiniz: Henüz çekim istasyonundayken bile, anlık risk stratifikasyonu için %100 objektif, volümetrik klasifikasyon.


Akıllı otomasyon sayesinde daha olumlu hasta deneyimi

Hastalarınıza rahatlatıcı bir ortam sunun: Akıllı otomasyon ve benzersiz MoodLight2 hastanın gerginliğini yatıştırıp hastayı rahatlatıyor.

Optimum sonuçlar için sıkıştırma işlemini kişiselleştirin
Kişiselleştirilmiş Soft Compression2 ile hastanın rahatsızlığını azaltın ve tutarlı kalitede meme görüntüleri alın: Optimum sıkıştırma seviyesi, her kadın için otomatik olarak ayarlanıyor.

Hasta konforunu artırın
Yumuşak kenarlı ve meme için optimum şekilli SoftComp Paddles2 ile daha yüksek düzeyde hasta konforu ve daha kolay konumlandırma elde edin.

Gereksiz adımları ortadan kaldırın
Tek-tık felsefemiz: Tek tıkla hastayı tetkike başlayın. Bütün parametreler otomatik olarak belirlenir ve prosedür adım adım ilerler.

 


Bugün ve gelecekte mükemmelliğe ulaşmak için tasarlanmış inovatif bakım

Güvenli bir yatırım: MAMMOMAT Revelation’ı klinik ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz anda uyarlayın ve hastalarınıza kişiselleştirilmiş bakım sunun.

Hastalarınıza kesin sonuçlar verin
Mükemmel görüntüleme ya da tanı doğruluğu: 500 açılı tomosentezimiz, sadece tek-görüntülü tomoyla5 invazif kanser için %41,5 daha yüksek teşhis oranı4 gösterdi.

Daha çok sayıda kadını tarama yaptırmaya teşvik edin
Tomoda sıkıştırma kuvvetini %50’ye varan oranda azaltarak4 acıyı hafifletin. Hastalarınıza 2D’de PRIME ile %30’a varan oranda daha düşük dozlu6 tetkikler sunun.

Klinik iş akışınızı iyileştirin
HD Breast Biopsy2 için tek-tıkla kolay hedefleme ve InSpect’te2 entegre örnek tarayıcısı ile biyopsi iş akışlarınızı hızlandırın.

Klinik gelişmelerde öncü olun
Ek tetkik olarak MRG’ye uygun maliyetli bir alternatif sunan Titanium Contrast Enhanced Mammography (TiCEM)2 ile ek diagnostik bilgileri hızla alın.

İlgili Ürünler, Servisler ve Kaynaklar

1Maldera ve ark. (2016): Digital breast tomosynthesis: Dose and image quality assessment. Physica Medica, s. 1-12.; Marshall N.W. and Bosmans H. (2012): Measurements of system sharpness for two digital breast tomosynthesis systems. Phys. Med. Biol. 57, s. 7629-7650.; Rodríguez-Ruiz A. ve ark. (2016): Evaluation of the technical performance of three different commercial digital breast tomosynthesis systems in the clinical environment. Physica Medica 32, s. 767-777.

2İsteğe bağlı

3Uchiyama N. ve ark. (2016): Diagnostic Usefulness of Synthetic MMG (SMMG) with DBT (Digital Breast tomosynthesis) for Clinical – Setting in Breast Cancer Screening. Springer International Publishing Switzerland. IWDM 2016, LNCS 9699, s. 59–67.

4Lång K. ve ark. (2016): Performance of one-view breast tomosynthesis as a stand-alone breast cancer screening modality: results from the Malmö BreastTomosynthesis Screening Trial, a population-based study. Eur Radiol 26, s. 184-190. (Not: Nihai sonuçlar RSNA 2017’de sunulmuştur)

5"Sadece tek görüntülü tomo" ABD’de FDA onaylı değildir.

6Meme yoğunluğuna bağlı olarak, Mammomat Inspiration ile ızgara-bazlı çekime kıyasla - L.B. Larsen, A. Fieselmann, H. Pfaff, T. Mertelmeier Performance of grid-less digital mammography acquisition technique for breast screening: analysis of 22,117 examinations Presentation B-1025 ECR 2015

MAMMOMAT Revelation tüm ülkelerde ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için Siemens Healthineers Türkiye’ye başvurunuz.

MAMMOMAT Revelation 510(k) onayındadır ve henüz ABD’de ticari satışta değildir.