Tools


Site Haritası

Site Haritası

syngo.Breast Care

2D & 3D mamografi okuma ve gelişmiş vizüalizasyon

syngo.Breast Care

syngo.Breast Care

Son teknoloji ürünü mamografi okumaları ve ileri düzey vizüalizasyon

syngo.Breast Care

  Mamografi taramaları ve diagnostiği, her gün farklı kaynaklardan gelen yüzlerce görüntüyü okuyup yorumlamayı gerektiriyor. İş hacmi çok büyük olduğunda, rekabet gücünü ve yüksek bakım kalitesini korumak için süreçlerin verimli olması gerekiyor. Bütün meme görüntülerine tek bir noktadan, çarpıcı bir esneklikle erişerek mamografi okumalarında verimliliği artırın. Sürekli bağlantıda kalarak meslektaşlarınızla görüntüleri ve tanılarınızı paylaşın – kurum genelinde tek bir konsolide çözümle2.

  1 Burada belirtilen ürünler/özellikler her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

  2 Gerekli koşullar: Klinik ağ ile internet bağlantısı, DICOM uyumluluğu, minimum donanım gerekliliklerinin karşılanması, yerel veri güvenliği mevzuatına uygunluk.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz