Tools


Site Haritası

Site Haritası

Mobil MR Görüntüleme

Eksiksiz ve esnek bir çözüm.

Mobil MR Görüntüleme

  Mobil MR Görüntüleme, Siemens’in MAGNETOM görüntüleme teknolojisi ile Siemens iş ortağı olan bir şirketin ürettiği mobil platformu bir araya getirerek mobil ortamda eksiksiz bir MR görüntüleme çözümü sunuyor. MAGNETOM Espree 1.5T, MAGNETOM Avanto 1.5T ve MAGNETOM ESSENZA 1.5T cihazlarda mobil kullanım seçeneği bulunuyor.

  Mobil MR görüntüleme, tek bir paket içinde kapınıza kadar teslim edilen en yenilikçi MR görüntüleme teknolojisi. 

  MR görüntüleme sistemine ek olarak elbette MAGNETOM sisteminizi kurmak üzere sertifikalı bir Siemens iş ortağı da seçmeniz gerekecek.

  MAGNETOM sisteminizin taşıma sırasında yeterli düzeyde korunması ve kullanım süresi boyunca tutarlı ve güvenilir performans için doğru kullanım koşullarının sağlanması açısından, sadece Siemens sertifikalı platform üreticilerinin tercih edilmesi büyük önem taşıyor. Sertifikalı bir mobil platform üreticisinden hizmet almamak, MR görüntüleme sisteminde düzeltilemez hasara yol açabiliyor ve Siemens garantisini devre dışı bırakıyor.

   

  Medical Coaches

  Medical Coaches

  SMIT Mobile Equipment B.V.

  SMIT Mobile Equipment B.V.

  Lamboo

  Lamboo

  Please note:
  Trailer manufacturers may not have certification for all MAGNETOM systems. Current certification status may be obtained by contacting your local Siemens sales organization or the Trailer companies directly.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz