Webinar on "The role of MRI in breast imaging"

Werner A. Kaiser
Friedrich Schiller University Jena, Germany
 |  2011-11-29

In its third decade of clinical evaluation, MR mammography is backed up by high levels of evidence in terms of high sensitivity, exact preoperative staging and accurate differential diagnosis. The implications of such an approach are a faster and more cost-effective patient management using modern MRI. 

In his comprehensive talk Professor Werner A. Kaiser (Friedrich Schiller University Jena, Germany) presents the importance of MRI for the breast cancer diagnosis and the pertinence of several signs to make the right decisions. In addition, he shares various cases with syngo BreVis and talks about the simplicity to work with this console.

 

Sunulan bilgiler sadece örnekleme içindir ve okuyucu tarafından tıp uygulamaları için talimat olarak kullanıması niyetiyle verilmemiştir. Bu bilgiyi okuyan tüm tıp doktorlarına hastalarıyla ilgilenirken kendi bilgi, eğitim ve deneyimlerini kullanmaları gerektiğini hatırlatırız. Bu materyal bu amaca hizmet etmez ve Siemens Sağlık, bu materyali bu bağlamda bir amaçla kullanılması için hazırlamamıştır.

Burada bahsedilen ilaçlar ve dozlar, ilaçların kullanım ve/veya endikasyonları için onay etiketlemesi ile uyumludur. Hastaların tanı ve tedavilerinin ve bununla bağlantılı reçetelendirilmiş ilaç ve dozların sorumluluğu sadece tedaviyi yapan doktora aittir. Sistemi çalıştırırken Kullanma Talimatlarına harfiyen uyulmalıdır. Teknik veri için kaynak, ilgili veri sayfalarıdır. Sonuçlar değişiklik gösterebilir.