Tools


Site Haritası

Site Haritası

VERSANT CT/GC DNA 1.0 Assay (kPCR)

CT/GC multipleks tespiti ve daha fazlasını yapma gücü.

In vitro diagnostics, IVD assays - VERSANT CT/GC DNA 1.0 Assay (kPCR)

VERSANT CT/GC DNA 1.0 Testi (kPCR)

VERSANT CT/GC DNA 1.0 Assay (kPCR)

  VERSANT® CT/GC DNA 1.0 Testi (kPCR)* semptomatik ve asemptomatik bireylerde of Chlamydia trachomatis (CT) ve Neisseria gonorrhoeae (GC) tespiti için kullanılan, gerçek-zamanlı polimeraz zincir reaksiyon (PCR) testidir.
  Siemens’in nükleik asit ekstraksiyon teknolojisiyle birlikte kullanıldığında, bu test cinsel yolla bulaşan hastalıklarla enfekte bireylerin belirlenmesi için güvenilir ve hassas bir tarama yöntemi sunuyor

   

  * IVDD, CE etiketli. ABD’de satışa sunulmamaktadır. Ürünün bulunabilirliği ülkelere göre değişiklik gösterebilir ve yerel mevzuata tabidir

  Bu web sayfasında gösterilen ürünler/özellikler her ülkede piyasada bulunmamaktadır. Mevzuata bağlı nedenlerle gelecekte bulunabileceği garanti edilemez. Lütfen daha fazla bilgi için yerel Siemens organizasyonuyla iletişime geçiniz.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz