Tools


Site Haritası

Site Haritası

VERSANT HCV Genotype 2.0 Testi (LiPA)

Multipl genotipleri ve subtipleri belirlemek ve doğru şekilde tespit etmek için tasarlandı

In vitro diagnostics, IVD assays - VERSANT HCV Genotype 2.0 Assay (LiPA)

VERSANT HCV Genotype 2.0 Testi (LiPA)

VERSANT HCV Genotype 2.0 Testi (LiPA)

  VERSANT® HCV Genotype 2.0 Testi* Line Probe Assay (LiPA), 1a vs. 1b ve subtipler 6 (c-l) da dahil olmak üzere 15 subtipi ve genotip 1-6’yı tespit etmek için güvenilir ters-hibridizasyon teknolojisini kullanıyor. Aynı zamanda güncellenmiş yorum şemasındaki nadir paternleri de dikkate alıyor. Bu test, Auto-LiPA 48* ve AutoBlot 3000H* otomatik sistemleriyle birlikte kullanılarak ptimal hasta tedavisi için HCV genotiplerinin ve subtiplerinin yüksek düzeyde doğru tanımlanmasını sağlıyor.

  * IVDD, CE etiketli. ABD’de satışa sunulmamaktadır. Ürünün bulunabilirliği ülkelere göre değişiklik gösterebilir ve yerel mevzuata tabidir

  Bu web sayfasında gösterilen ürünler/özellikler her ülkede piyasada bulunmamaktadır. Mevzuata bağlı nedenlerle gelecekte bulunabileceği garanti edilemez. Lütfen daha fazla bilgi için yerel Siemens organizasyonuyla iletişime geçiniz.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz