Tools


Site Haritası

Site Haritası

VERSANT HIV-1 RNA 1.0 Testi (kPCR)

VERSANT kPCR Moleküler Sistem için Yüksek Hassasiyetli Viral Yük Testi

In vitro diagnostics, IVD assays - VERSANT HCV RNA 1.0 Assay (kPCR)

VERSANT HIV-I RNA 1.0 Testi (kPCR)

VERSANT HIV-1 RNA 1.0 Testi (kPCR)

  VERSANT® HIV-1 RNA 1.0 Testi (kPCR)* plazma ve serumda insan hepatit C virüsü (HCV) kantitatif tespiti için kullanılan, gerçek-zamanlı kinetik polimeraz zincir reaksiyon (kPCR) testidir. Bu test, VERSANT kPCR Moleküler Sistem* üzerinde uygulanıyor. Siemens’in nükleik asit ekstraksiyon teknolojisiyle birlikte kullanıldığında, enfekte bireylerde insan hepatit C virüsünün doğrudan kantitasyonu için güvenilir ve hassas bir yöntem sunuyor. 

  HCV Viral Yük Testini Daha Yüksek Verimlilikle Uygulayın

  * IVDD, CE etiketli. ABD’de satışa sunulmamaktadır. Ürünün bulunabilirliği ülkelere göre değişiklik gösterebilir ve yerel mevzuata tabidir.

  Bu web sayfasında gösterilen ürünler/özellikler her ülkede piyasada bulunmamaktadır. Mevzuata bağlı nedenlerle gelecekte bulunabileceği garanti edilemez. Lütfen daha fazla bilgi için yerel Siemens organizasyonuyla iletişime geçiniz.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz