Tools


Site Haritası

Site Haritası

Moleküler Görüntüleme

Kapsamlı moleküler görüntüleme portföyümüz, en gelişmiş klinik görüntülemelerden preklinik ve biyomarker çözümlerine kadar geniş bir yelpazeden oluşuyor.

Ürün ve Çözümler

1 Biograph mCT FlowTM, Biograph mCT Flow Edge, Symbia IntevoTM, Symbia Intevo ExcelTM, xSPECTTM, Symbia EvoTM ve Symbia Evo Excel, her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

2 Gerekli koşullar: Klinik ağ ile internet bağlantısı, DICOM uyumluluğu, minimum donanım gerekliliklerinin karşılanması, yerel veri güvenliği mevzuatına uygunluk.

3 Ağ bağlantısı olan ve minimum donanım gerekliliklerini karşılayan her PC veya Mac bir istemci olarak kullanılabilir.

4 syngo.PET Amyloid Plaque, sadece kullanıldığı ülkede onaylanmış amiloid radyoframasötikler ile kullanmalıdır. Kullanıcıların, onaylanmış kullanımlar için ilaç etiketlerini incelemeleri gerekir.

5 Yayın tarihi itibariyle mevcut olan karşılaştırmalı literatüre dayalıdır. Yayınlanmamış veriler.

6 227 kg’a kadar olan hastalar

7 70 cm’den geniş çaplı sistemler için karşılaştırmalı literatürde bulunan volümetrik çözünürlüğe dayalıdır. Yayınlanmamış veriler.

Bu bilgi yardımcı oldu mu?
Yanıtınız için teşekkür ederiz
Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

Teşekkür ederiz