Tools


Site Haritası

Site Haritası

Biograph mCT

Moleküler BT. Kantifikasyon Yeniden Tanımlanıyor.

New Biograph mCT<br />launch movie

Yeni Biograph mCT lansman videosu

Moleküler görüntülemede doğru ve yeniden üretilebilir kantifikasyon hakkında daha fazla bilgi için Biograph mCT lansman videosunu izleyin.

Biograph mCT

  Biograph™ mCT ile Siemens, moleküler görüntülemeye yeniden üretilebilir kantifikasyon getiriyor. Yeniden üretilebilir kantifikasyonla en küçük kanser lezyonlarını bile tespit, karakterize ve takip edin ve böylece daha uygun maliyetli bir tedaviyi destekleyin. Daha doğru tedavi kararları almak ve hastalarınızın maruz kalacağı riskleri en aza indirgemek için mutlak miyokardiyal kan akışını kantifiye edin. Demans tanılarını desteklemek için de beyindeki amiloid kalıntılarını kantifiye edin.1

  1 syngo.PET Amyloid Plaque, sadece kullanıldığı ülkedeki onaylı amiloid radyofarmasötikleri ile uygulanmak üzere tasarlanmıştır.

  2 70 cm’den geniş çaplı sistemler için karşılaştırmalı literatürde bulunan volümetrik çözünürlüğe dayalıdır. Yayınlanmamış veriler.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz