Biograph mCT Flow

Flow Motion, durdurup çalıştırmaya son

Biograph mCT Flow
 
Bizle İletişime Geçin
Biograph mCT Flow
Biograph mCT Flow

Biograph mCT FlowTM ve FlowMotionTM sayesinde, planlama ve tarama işlemleri, hasta masasının tek bir hareketi ve PET verilerinin kesintisiz edinimiyle yapılabiliyor.

Finest image quality
En iyi görüntü kalitesi

Görüntü kalitesi için optimize edilmiş PET/BT ile küçük yapıların delienasyonunu ve vizüalizasyonunu iyileştirin. UltraHD•PET’in de dahil edilmesiyle lezyon kontrastı iyileştirildi ve karın boşluğunda küçük nod ile karaciğer metastazı vizüalize edilebildi.

Open comfort for all patients
Tüm Hastalar için Açık Sistem Konforu3
Biograph mCT Flow
Biograph mCT Flow
Biograph mCT Flow
Biograph mCT Flow

Siemens’in devrim niteliğindeki FlowMotion™ teknolojisini kullanan Biograph mCT Flow™1, görüntüleme sırasında durdurup çalıştırma gerekliliğini ortadan kaldıran ilk PET/BT sistemi. Biograph mCT Flow ve FlowMotion sayesinde, planlama ve tarama işlemleri, hasta masasının tek bir hareketiyle yapılabiliyor. Biograph mCT Flow, en zorlu hastalıkların tanı ve tedavisinde olağanüstü ilerleme kaydetmenin önünü açıyor. Flow Motion teknolojili Biograph mCT Flow, durdurup çalıştırmaya son veriyor.

İlgili Ürünler, Servisler ve Kaynaklar

1Biograph mCT Flow ve Biograph mCT Flow Edge her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

270 cm’den geniş çaplı sistemler için karşılaştırmalı literatürde bulunan volümetrik çözünürlüğe dayalıdır. Yayınlanmamış veriler.

3227 kg’a kadar olan hastalar