Tools


Site Haritası

Site Haritası

Biograph mCT Flow

Flow Motion, durdurup çalıştırmaya son

Biograph mCT Flow

  Siemens’in devrim niteliğindeki FlowMotion™ teknolojisini kullanan Biograph mCT Flow™1, görüntüleme sırasında durdurup çalıştırma gerekliliğini ortadan kaldıran ilk PET/BT sistemi. Biograph mCT Flow ve FlowMotion sayesinde, planlama ve tarama işlemleri, hasta masasının tek bir hareketiyle yapılabiliyor. Biograph mCT Flow, en zorlu hastalıkların tanı ve tedavisinde olağanüstü ilerleme kaydetmenin önünü açıyor. Flow Motion teknolojili Biograph mCT Flow, durdurup çalıştırmaya son veriyor.

  1 Biograph mCT Flow ve Biograph mCT Flow Edge her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

  2 70 cm’den geniş çaplı sistemler için karşılaştırmalı literatürde bulunan volümetrik çözünürlüğe dayalıdır. Yayınlanmamış veriler.

  3 227 kg’a kadar olan hastalar

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz