syngo.via

Resmin tamamını görün

syngo.PET Segmentation EQ•PET
syngo MI Cardiology Hybrid
syngo MI Neurology Epilepsy
syngo mCT Oncology Engine
syngo.PET Myocardial Blood Flow
syngo.PET Amyloid Plaque
syngo.via
syngo.via
syngo.via
syngo.via verimliliği artırır.

Bulgulara her yerden erişin.
Yazılım sayesinde moleküler görüntüleme iş akışı hızlanıyor, değerli olan zamanınız size kalıyor.

İstemci sunucu teknolojisi üzerine kurulan, çoklu-modaliteli okuma çözümü syngo®.via1, onkoloji, kardiyoloji, nöroloji ve nükleer tıp için moleküler görüntüleme uygulamalarından oluşan bir paket sunuyor. Bu paket, gerçek anlamda hibrit okuma deneyimi sunmak üzere özel olarak tasarlandı. Gelişmiş kantifikasyon araçları sayesinde, gerçekten de PACS dahil her yerde2 ve her an yeniden üretilebilir sonuçlar alınabiliyor. Her noktada entegre iş akışını destekleyerek görüntülere erişimde yeni bir standart belirliyor.

 

İlgili Ürünler, Servisler ve Kaynaklar

1syngo.via bağımsız bir cihaz olarak veya kendi başlarına tıbbi cihazlar olan çeşitli syngo.via tabanlı yazılım seçenekleriyle birlikte kullanılabilir. syngo.via ve syngo.via tabanlı yazılım seçenekleri, her ülkede ticari olarak satılmamaktadır. Yasal nedenlerle gelecekte satılacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

2Gerekli koşullar: Klinik ağ ile internet bağlantısı, DICOM uyumluluğu, minimum donanım gerekliliklerinin karşılanması, yerel veri güvenliği mevzuatına uygunluk.

syngo.via radyoloji, nükleer tıp ve kardiyoloji gibi sağlık kuruluşu birimlerinde yapılan tetkiklerin yorumlanmasını ve değerlendirilmesini destekleyen bir çözümdür.

Ağ bağlantısı olan ve minimum donanım gerekliliklerini karşılayan her PC istemci olarak kullanılabilir.