Symbia Intevo1

xSPECT, görmek ile bilmek arasındaki fark.

Symbia Intevo1
 
Bizle İletişime Geçin
Symbia Intevo, the world's first xSPECT system
Symbia Intevo, dünyanın ilk xSPECT sistemi

Siemens Healthineers, doğru bir uyarlama yöntemi kullanarak SPECT ile BT’yi tamamen entegre ediyor.

Better visual localization of lesions
Lezyonların daha iyi görsel lokalizasyonu

Symbia Intevo ile hekimler artık kanseri diğer hastalıklardan ayrıt edebilmek için daha fazla diagnostik bilgiye sahip. (Veriler, Friedrich Alexander University Erlangen, Nürnberg, Almanya’dan alınmıştır)

Accurate and reproducible quantification
Doğru3 ve yeniden üretilebilir kantifikasyon

Symbia Intevo’nun kantitatif yetenekleri, küçük farkları bile doğru şekilde ölçerek tedavileri takip edip daha erken dönemde uyarlama imkanı sunabiliyor.

Dünyadaki ilk xSPECT1 sistemi olan Symbia Intevo™1, hekimlerin hastalığı görüntülemenin ötesinde, daha güvenli yorumlamalar yapabilmek üzere görülmeyenleri görmek için yüksek çözünürlükten faydalanmalarını da sağlıyor. Sistemin benzersiz kantitatif1 özellikleri, küçük farkları bile doğru bir şekilde ölçerek tedavilerin daha erken takip edilebilmesi ve ayarlanabilmesine imkan veriyor. Symbia Intevo, hastaları her zamankinden hızlı görüntülerken en düşük dozu2 uygulamak üzere tasarlandı.

İlgili Ürünler, Servisler ve Kaynaklar

1Symbia Intevo ve xSPECT her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

2CARE Dose4D, Autoform ve esnek kV protokolleriyle mümkün olan en düşük doz.

3Yayın tarihinde mevcut olan farklı literatürlere dayanmaktadır. Yayınlanmamış verilerdir.