Tools


Site Haritası

Site Haritası

syngo.via

Resmin tamamını görün

syngo.via

  İstemci sunucu teknolojisi üzerine kurulan, çoklu-modaliteli okuma çözümü syngo®.via1, onkoloji, kardiyoloji, nöroloji ve nükleer tıp için moleküler görüntüleme uygulamalarından oluşan bir paket sunuyor. Bu paket, gerçek anlamda hibrit okuma deneyimi sunmak üzere özel olarak tasarlandı. Gelişmiş kantifikasyon araçları sayesinde, gerçekten de PACS dahil her yerde2 ve her an yeniden üretilebilir sonuçlar alınabiliyor. Her noktada entegre iş akışını destekleyerek görüntülere erişimde yeni bir standart belirliyor.

   

  1 syngo.via bağımsız bir cihaz olarak veya kendi başlarına tıbbi cihazlar olan çeşitli syngo.via tabanlı yazılım seçenekleriyle birlikte kullanılabilir. syngo.via ve syngo.via tabanlı yazılım seçenekleri, her ülkede ticari olarak satılmamaktadır. Yasal nedenlerle gelecekte satılacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

  2 Gerekli koşullar: Klinik ağ ile internet bağlantısı, DICOM uyumluluğu, minimum donanım gerekliliklerinin karşılanması, yerel veri güvenliği mevzuatına uygunluk.

  syngo.via radyoloji, nükleer tıp ve kardiyoloji gibi sağlık kuruluşu birimlerinde yapılan tetkiklerin yorumlanmasını ve değerlendirilmesini destekleyen bir çözümdür.

  Ağ bağlantısı olan ve minimum donanım gerekliliklerini karşılayan her PC istemci olarak kullanılabilir.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz