Tools


Site Haritası

Site Haritası

Sağlık Sektörü Dergileri

Müşterilere yönelik dergilerimiz, sağlık hizmetlerinin her alanına ilişkin en yeni bilgileri ve deneyimleri sunuyor. Hastane yöneticilerinden radyoloji asistanlarına kadar tüm sağlık çalışanları, ihtiyaç duydukları bütün bilgilere dergilerimiz aracılığıyla hızla ulaşıyor. 


İnovasyon

İnovasyon dergisi

Üç ayda bir yayınlanan İnovasyon dergimizde, Siemens Healthineers'in geliştirdiği sağlık teknolojileri ve cihazları alanında uzman sağlık profesyonelleri tarafından tanıtılıyor, klinik başarı öyküleri paylaşılıyor. İnovasyonlarımızın siz müşterilerimizin iş süreçlerine nasıl katma değer sağladığını da her sayımızda çeşitli örneklerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Medical Solutions

Medical Solutions

Sağlık hizmetlerindeki inovasyonlara ve trendlere odaklanan Medical Solutions dergimiz, hastanelerdeki karar mercilerine, idari personele ve tıbbi birim yöneticilerine özel olarak tasarlandı.


Go HYBRID!

Go HYBRID! June 2015

Karar mercilerine yönelik bu dergimiz, pek çok farklı cerrahi disiplinde minimal invazif cerrahi uygulamalarının kapsamlı bir incelemesini sunuyor. Aynı zamanda, farklı modaliteleri tek bir prosedürde bir araya getiren örneklerle, görüntü rehberliğinde tedavide hibrit ameliyathanelerin ötesindeki seçenekleri tanıtıyor. 


Heartbeat

Heartbeat customer magazine

Sürdürülebilir kardiyovasküler bakım alanındaki heyecan verici inovasyonları takip edin. Dergimiz, özellikle kardiyovasküler tıp profesyonelleri için hazırlandı.


SOMATOM Sessions

SOMATOM Sessions

Bilgisayarlı tomografi dünyasındaki her şey bu dergide! Sağlık inovasyonlarının, klinik uygulamaların ve vizyoner bakışların yer aldığı, yılda iki kez yayımlanan dergimiz özellikle hekimler, fizikçiler, araştırmacılar ve teknik tıp personeli için tasarlandı.


MAGNETOM Flash

Magnetom Flash

Manyetik rezonans dünyasına ilişkin her şey… Yılda iki kez yayımlanan dergimiz özellikle hekimler, fizikçiler, araştırmacılar ve teknik tıp personeli için hazırlandı.


AXIOM Innovations

AXIOM Innovations

Girişimsel radyoloji, kardiyoloji ve cerrahi dünyasıyla ilgili her şey burada! Altı ayda bir yayımlanan dergimiz özellikle hekimler, fizikçiler, araştırmacılar ve teknik tıp personeli için tasarlandı.


Imaging Life

Imaging Life

Moleküler görüntülemedeki tüm inovasyonlar…Altı ayda bir yayımlanan ve özellikle hekimler, hastane yöneticileri ve araştırmacılar için tasarlanan dergimiz klinik olgu incelemeleri, müşteri deneyimleri ve ürün haberleri sunuyor.

Bu bilgi yardımcı oldu mu?
Yanıtınız için teşekkür ederiz
Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

Teşekkür ederiz