Tools


Site Haritası

Site Haritası

Luminos Agile Max

Floroskopide daha RADikal bir yöntem

Luminos Agile Max

  Hasta transferi, özellikle daha iri hastalarda hem hasta hem de personel açısından riskli ve zahmetli olabiliyor.

  Yüksekliği ayarlanabilir masası ve her taraftan kolay erişim imkanı sunan Luminos Agile Max1 ve hasta başında kumanda edilebilen ilk floroskopi sistemi. Yüksekliği ayarlanabilir masa sayesinde, hasta transferinde hasta güvenliğini ve verimliliği artırın.

   

  1 Luminos Agile Max her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

  2 Bu müşteri beyanı, ilgili bileşenler ve parametreler karşılaştırılabilir durumda olduğundan, hem Luminos Agile hem de Luminos Agile Max için geçerli olan faydaları ele almaktadır.

  3 Siemens müşterilerinin yaptığı açıklamalar müşterinin kendi ortamlarında aldıkları sonuçlara dayanmaktadır. "Tipik" bir hastane olmadığından ve pek çok değişken mevcut olduğundan (örn. hastane büyüklüğü, olguların karma yapısı, bilişim teknolojilerinin benimsenme seviyesi) diğer müşterilerin aynı sonuçları elde edeceğinin garantisi yoktur.

  4 Mart 2014’te DI Europe’ta yayınlanan dosyanın orijinalini indirin.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz