Tools


Site Haritası

Site Haritası

Sağlık Yöneticileriyle İşbirliği

Sağlık hizmetlerinde liderlik için ipuçları

Bir sağlık hizmetleri yöneticisi olarak en temel üç hedefiniz klinik mükemmellik, daha yüksek düzeyde operasyonel verimlilik ve finansal sürdürülebilirlik elde etmek olmalı. Bugünün hızla evrilen sağlık pazarlarında, bu hedeflere ulaşmak kolay olmayabilir. İşte bu nedenle, Siemens Healthineers ile aranızda sürekli bir diyalog kuruyoruz. İş ortağınız olarak, düşüncelerinizi fark yaratan eylemlere dönüştürmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Market Survey: The Future of Healthcare Services

 

Şirketiniz pazardan daha hızlı büyüyebilecek mi?
Healthcare Business International ile işbirliği içinde, laboratuvar ve hastane yöneticilerine sağlık hizmetleri pazarı hakkında sorular sorduk ve şaşırtıcı yanıtlar aldık! Örneğin, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlardaki katılımcılar, şirketlerinin ortalamanın üzerinde büyüme göstermesini bekliyor.1 Detaylı inceleyin:

 

Siemens Financial Services Survey: How CFOs are managing change

Bu yeni araştırmaya göre, dünya genelinde sağlık kuruluşları, sağlık hizmetleri sunma biçimlerini dönüştürmek için akıllı finans uygulamalarından yararlanıyor. 13 ülkede araştırmaya katılan sağlık CFO’larının yarısından fazlası, başta varlık yönetimi olmak üzere, çeşitli finans teknikleri kullanıyor.

 


Özel konu: Karmaşayı yönetmenin yolu mu?

-

Executive Business

Şu örneği düşünelim: Hastanelerin 12 önceliğinden en önemli iki tanesi, klinik kaliteyi artırmak ve bakım standartlarını iyileştirmek.2


Daha detaylı bilgi ister misiniz? Sağlık kuruluşlarının yeni yapıyı kurmak, kaliteyi iyileştirmek ve verimliliği artırmak için standardizasyondan nasıl ve neden fayda sağlayacağını öğrenin.

 


Müşteri deneyimlerinden ilham alın

-

Deponuzda İş Akışlarını İyileştirin

Webinar Executive Alliance

Laboratuvarda envanter yönetiminin otomasyonu hakkında daha fazla bilgi için web seminerimizi izleyin.

Dijital Filo Yönetimi

Digital Fleet Management

Dijital filo yönetimi portaliyle Çin’deki bir hastanenin işinin nasıl kolaylaştığını öğrenin.

Hasta Odaklı Bakım

Patient-centered Care

Bir kalp enstitüsünün kaliteli bakım, hasta memnuniyeti ve uygun maliyetler konusunda benimsediği yeni standartları görün.

İş Akışında Evrim

Workflow Evolution

Multi-modalite görüntü okuma yazılımlarıyla süreçlerinizi nasıl yapılandırabileceğinizi öğrenin.


Bakım kalitenizi standartlaştırmanıza yardımcı olma yöntemlerimiz

1 HBI ve Siemens Sağlık’ın gelişmiş ve gelişmekte olan pazarlardaki 81 sağlık yöneticiyle yaptığı araştırma. Nisan 2016. Yayınlanmamış veriler.

2 2013 Sağlıkta inovasyon araştırması, HIMSS, 2014

Bu bilgi yardımcı oldu mu?
Yanıtınız için teşekkür ederiz
Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

Teşekkür ederiz