Tools


Site Haritası

Site Haritası

Cios Alpha

Full View FD ile C-kol görüntülemenin gerçek gücünü görün

Cios Alpha

  Cerrahlar, özellikle endovasküler anevrizma onarımı (EVAR) ya da obez hastalarda ileri seviye omurga veya pelvis cerrahisi gibi karmaşık olgularda güvenle çalışabilmek için en yeni görüntüleme teknolojilerine ihtiyaç duyar.


  Cios Alpha sayesinde pek çok farklı görüntü ile akıllı güç yönetimini bir araya getirerek yenilikçi bir bakım sunabilirsiniz. Böylece, klinik uygulama, hastanın beden ölçüleri ve cerrahi işlemin uzunluğu ne olursa olsun, çok düşük dozla son derece detaylı görüntü kalitesi elde edebilirsiniz.

   

  1 Opsiyonel

  2 Mevcut standart 33 cm / 13 inç görüntü yoğunlaştırıcılara kıyasla

  3 Siemens müşterilerinin yaptığı açıklamalar müşterinin kendi ortamlarında aldıkları sonuçlara dayanmaktadır. "Tipik" bir hastane olmadığından ve pek çok değişken mevcut olduğundan (örn. hastane büyüklüğü, olguların karma yapısı, bilişim teknolojilerinin benimsenme seviyesi) diğer müşterilerin aynı sonuçları elde edeceğinin garantisi yoktur.

  Cios Alpha her ülkede ticari satışta değildir. Yasal nedenlerle, gelecekte satışta olacağı da garanti edilemez. Detaylı bilgi için yerel Siemens yetkilinize danışınız.

  Bu bilgi yardımcı oldu mu?
  Yanıtınız için teşekkür ederiz
  Yorumunuzda sayı ve/veya '@' işareti olduğunu fark ettik. Sizinle iletişime geçmemiz için telefon numarası ya da e-posta adresi girmeye çalışıyorsanız lütfen bizimle e-posta formumuz aracılığıyla iletişime geçiniz.

  Not: Doğrudan kişisel bir yanıt almak için lütfen bizimle e-posta formumuz üzerinden iletişime geçiniz.

  Teşekkür ederiz